• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 13140
  • Dodano: 2023-02-04 / 13:40
  • Komentarzy: 0

  Wybuch w mieszkaniu w Opolu. Jedna osoba trafiła do szpitala

  Siedem zastępów straży pożarnej interweniowało przy ulicy Grota Roweckiego, gdzie doszło najpierw do wybuchu, a następnie do pożaru mieszkania.


  W sobotę 4 lutego 2023 roku o godzinie 12:43 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Opolu wpłynęło zgłoszenie o wybuchu w mieszkaniu na 4 piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Grota Roweckiego w Opolu.

  - Do działań zadysponowano 7 zastępów PSP i OSP. O godzinie 13:08 pożar, który był następstwem wybuchu został opanowany. W wyniku zdarzenia, jedna osoba została poszkodowana. Mężczyzna z obrażeniami ciała pod opieką zespołu ratownictwa medycznego - informuje mł. kpt. Łukasz Nowak, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

  Na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną wybuchu. Na miejscu w dalszym ciągu trwają działania służb. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni policja.

  Zdjęcie (1/2)

  (Fot. KM PSP Opole)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".