• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1140
  • Dodano: 2023-01-29 / 13:25
  • Komentarzy: 0

  Weegree wygrywa z Kotwicą Kołobrzeg!

  Akademicy wygrali trzecie spotkanie z rzędu.

  Opolanie w dobrej formie! Podopieczni Roberta Skibniewskiego ograli Kotwicę Kołobrzeg 85:69 i są coraz bliżej zapewnienia sobie fazy play-off.

  Przed spotkaniem wyżej w tabeli byli goście, ale w przypadku zwycięstwa miejscowi zrównaliby się punktowo z rywalami. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla akademików, lecz z biegiem trwania pierwszej kwarty szala przewagi przenosiła się na gości i ostatecznie to oni triumfowali po otwierających 10 minutach.Druga część gry to całkowita kontrola nad wydarzeniami Kotwicy. Opolanie próbowali zbliżyć się do rywali, i to się udało choć i tak ostatecznie w połowie spotkania, tracili dwa punkty.

  I "trójką" Opolanie otworzyli trzecią kwartę wychodząc na prowadzenie. A następnie zdobyli siedem punktów z rzędu, odskakując rywalom i przed ostatnią częścią gry było 61:53. Goście zaskoczyli Opolan, zbliżając się po dobrym fragmencie gry na tylko 3 punkty, lecz zadziałało to jak płachta na byka i potem całkowicie dominowali nad wydarzeniami na boisku, ostatecznie ogrywając 85:69 Kotwicę i zrównując się liczbą punktów w tabeli z rywalami.

  Weegree AZS Politechnika Opolska - Sensation Kotwica Kołobrzeg 85:69 (15:23, 24:18, 22:12, 24:16)

  Zdjęcie (1/18)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".