• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 993
  • Dodano: 2023-01-23 / 08:35
  • Komentarzy: 0

  Szybka przegrana UNI Opole

  (Fot. Dżacheć)

  Lepsze od podopiecznych Nicoli Vettoriego okazały się liderki tabeli.

  Bez szans w Łodzi. Miejscowy ŁKS ograł w trzech setach UNI Opole, które po wycofaniu Legionovii Legionowo, są na ostatnim miejscu w tabeli, choć spadek im nie grozi.

  To spotkanie było całkowicie jednostronne o czym świadczył też fakt, że Opolanki tylko raz w całej rywalizacji wyszły na prowadzenie - w trzecim secie. Natomiast w partii otwierającej miejscowe szybko zbudowały swoją przewagę (4:0)i choć przyjezdne zdołały nawiązać jeszcze walkę i odrobić straty (7:7), tak im dalej w rywalizacji, tym UNI coraz mniej istniało w tej części gry, którą przegrały do 19.

  W drugim secie Opolanki nawiązały walkę w pierwszych czterech piłkach (2:2), lecz miejscowe zdobyły cztery punkty z rzędu, a następnie powtórzyły ten wyczyn i odskoczyły aż na osiem oczek przewagi i na tej samej przewadze się skończyła partia druga. W trzecim secie Opolanki zdołały po raz pierwszy i ostatni wyjść na prowadzenie w secie (3:4), lecz ŁKS odegrał się aż 6 punktami z rzędu, czym ustawiły sobie dalsze losy meczu, i kończąc w trzech setach całe spotkanie, nie dając UNI żadnych złudzeń.

  ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole 3:0 (25:19, 25:17, 25:18)
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".