• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2651
  • Dodano: 2023-01-12 / 13:35
  • Komentarzy: 1

  Zatrzymali poszukiwanego 3 listami gończymi

  (Fot. KPP Głubczyce)

  Policjanci z Głubczyc i Opola zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 3 listami gończymi. 50-latek ukrywał się na terenie śląska. Mężczyzna skazany był za liczne przestępstwa. Zatrzymany musi odbyć karę 2 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci z Głubczyc od ponad dekady prowadzili poszukiwania za 50-letnim mieszkańcem Głubczyc. Mężczyzna ukrywał się przed zasądzoną karą 2 lat pozbawienia wolności. Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze ustalili, że poszukiwany wrócił z Holandii i aktualnie znajduje się na terenie śląska.

  Grupa poszukiwawcza z głubczyckiej policji oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu pojechała w miejsce gdzie miał chwilowo przebywać 50-latek. Kiedy wczesnym rankiem policjanci złożyli niezapowiedzianą wizytę mężczyźnie, ten był kompletnie zaskoczony. Nie spodziewał się, że po tak długim czasie ukrywania się, ktoś jeszcze go szuka.

  50-letni mężczyzna na swoim koncie miał wiele przestępstw, m.in. kradzież, jazda pod wpływem alkoholu, zaległe alimenty. Sądy w Głubczycach, Nysie i Kędzierzynie-Koźlu wystawiły za nim listy gończe. Teraz zatrzymany będzie musiał odbyć zasądzoną karę w jednym z zakładów karnych na terenie Polski.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-05-06 13:18:00 [89.64.34.*] id:1659545  
  Samiec: Napisał postów [238], status [starszy wyjadacz] Reputacja
  Jak 2 lata jak liczne przestępstwa?? Powinien dostać z 15

  Nick:
  Treść: