• Wyświetleń: 2268
    • Dodano: 2023-01-10 / 08:53

Remis Dremanu w pierwszym meczu 2023 roku

Opolanie jedynie zremisowali z FC Toruń 2:2.

Niedosyt. W pierwszym meczu w 2023 roku, Dreman Opole Komprachcice podejmowali FC Toruń w Stegu Arenie. Niestety, miejscowi jedynie zremisowali z gośćmi i podium im ucieka.

Minimalnym faworytem byli gospodarze, lecz w meczu pomiędzy tymi drużynami otwierającym ten sezon, padł remis 3:3, gdzie Opolanie wyrwali punkt niecałe 2 minuty przed końcem. Co ciekawe, w drużynie rywala zagrał już były zawodnik Dremanu, Krzysztof Elsner. Mecz nie porywał swoim tempem, lecz minimalną przewagę wizualną mieli goście, którzy próbowali zaskoczyć golkipera miejscowych, lecz Dawid Lach czujnie był na posterunku. Niestety, w 13 minucie Daniel Gallego znalazł w końcu sposób i wyprowadził na prowadzenie gości i tym samym ustalił wynik pierwszej połowy.

W drugiej części gry Dreman musiał podejść agresywniej, a tym samym odpowiadali goście przez co mecz stał się bardzo szarpany, aż w końcu w 33 minucie został podyktowany rzut karny, z którego nie pomylił się Vadym Ivanov, a chwilę później już było 2:1, po trafieniu Parra Tolozy. Niestety, mimo tego Dreman nie wygrał tego spotkania - ponownie w potyczce między tymi drużynami padł remis, gdyż w 38 minucie Lacha pokonał ponownie Gallego i ustalił ostateczny rezultat meczu.

Dreman Opole Komprachcice - FC Reiter Toruń 2:2 (0:1)
    Bramki: Iwanow 33', Parra 33' - Gallego 12', 38'