• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 18551
  • Dodano: 2022-12-28 / 12:50
  • Komentarzy: 1

  Tragedia w Namysłowie. Wykonano sekcję zwłok tragicznie zmarłego dziecka. Nie ma odpowiedzi

  (Fot. KP PSP Namysłów)

  Tragiczne zdarzenia i wciąż brak odpowiedzi. Przeprowadzona w ostatnim czasie sekcja zwłok 8-miesięcznego dziecka nie dała podstaw do określenia powodu śmierci dziecka.


  W niedzielę 25 grudnia rano służby dostały zgłoszenie o śmierci ośmiomiesięcznego dziecka. Jego matka poinformowała służby, że niemowlę zatruło się czadem, ale strażacy obecni na miejscu zdarzenia wykluczyli taką wersję wydarzeń. Ze względu na stan zdrowia 24-letniej kobiety, przetransportowano ją śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Opolu.

  - Matka zgłosiła, że dziecko nie oddycha i zatruło się tlenkiem węgla. Strażacy pracujący na miejscu zdarzenia to wykluczyli - poinformował starszy aspirant Paweł Chmielewski, oficer prasowy namysłowskiej policji. Dodał, że w mieszkaniu przebywały też inne dzieci, nie było u nich symptomów zatrucia.

  Według wstępnych ustaleń, nie było śladów świadczących o stosowaniu jakiejkolwiek przemocy wobec chłopca. Wykonano sekcję zwłok oraz przesłuchano świadków tego zdarzenia. Zeznania złożył m.in. 33-letni partner 24-letniej matki.

  Po sekcji zwłok w temacie wypowiedział się rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, Stanisław bar. - W obecnej chwili biegli nie są w stanie określić przyczyny śmierci dziecka. Kolejnym krokiem jest wykonanie następnych badań. Mamy nadzieję, że wyniki badań histopatologicznych i toksykologicznych pomogą w ustaleniu wszystkich okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia - powiedział prokurator.

  Jedną z hipotez jest śmierć łóżeczkowa.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-12-28 14:20:52 [89.67.3.*] id:1653890  
  DonPedro69: Napisał postów [10299], status [VIP] Reputacja
  Wyobrażam sobie co muszą czuć w trakcie całej tej nagonki na nich. Bo przecież ostatnie zdanie nie może być prawdą, a winni muszą się znaleźć. Witaj w świecie ostracyzmu, hejtu i złośliwości.

  Nick:
  Treść: