• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1673
  • Dodano: 2022-12-05 / 17:00
  • Komentarzy: 0

  Czworonożni podopieczni Schroniska dla zwierząt w Opolu proszą o puszki z mięsem

  (Fot. Schronisko dla Zwierząt w Opolu)

  Psy i koty z opolskiego schroniska dla zwierząt czekają na paczki od św. Mikołaja. Proszą o dobre puszki mięsne. Z czworonogami można będzie też wyjść na spacer.


  Schronisko dla zwierząt w Opolu szykuje się do Mikołajków. W tym roku wolontariusze i pracownicy schroniska chcą, by ten dzień dla czworonogów był wyjątkowy.

  - W związku z tym, że nasze ostatnie akcje cieszą się dużą popularnością i przynoszą wiele dobrego - od karmy po adopcje - postanowiliśmy zorganizować Mikołajki. Będziecie mogli wcielić się w św. Mikołajów, a przy okazji spędzić trochę czasu z naszymi kotami i psami - czytamy na stronie opolskiego schroniska.

  Dzień schroniskowych Mikołajków zaplanowano na 10 grudnia. Do tej pory schronisko dzieli się na Facebooku szczególnymi potrzebami podopiecznych.

  Koty bardzo potrzebują kapsułek Vetomune, które wzmocnią ich odporność. Z kolei psy czekają na dobre puszki mięsne. Jeśli chcemy pomóc, a nie wiemy co będzie dla zwierząt najbardziej odpowiednią karmą czy podarkiem - najlepiej skontaktować się bezpośrednio ze schroniskiem.

  Można odwiedzić schronisko osobiście - codziennie w godzinach 11-15:30 lub przesłać "prezenty" na adres schroniska:

  Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu
  Ul. Torowa 9,
  45-073 Opole,
  tel. 77-45-45-902.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".