• Wyświetleń: 1436
    • Dodano: 2022-12-04 / 20:07

Piąte domowe zwycięstwo Dremanu

W hali w Komprachcicach padło siedem bramek

Coraz lepsza forma Dremanu. Mimo porażki z Constractem, Opolanie coraz częściej zgarniają komplet punktów i tym razem również tak było w potyczce z Red Dragons Pniewy.

Te ekipy były dość blisko koło siebie w tabeli i dzielił ich tylko punkt - a każde kolejne dodatkowe oczka przybliżały drużyny do play-off. I znakomicie zaczęli gospodarze - Nico, który został graczem listopada otworzył wynik spotkania, a już w 11 minucie było 2:0, po golu Tomasza Czecha na co goście odpowiedzieli w niecałą minutę po golu Gładyszewskiego. Jeszcze przed przerwą obie ekipy dołożyły po bramce - najpierw Vadym Ivanov, a następnie od strony gości drugie trafienie zaliczył Gładyszewski i 3:2 do przerwy dobrze odzwierciedlał intensywność tego spotkania.

Po przerwie Opolanie ponownie wyszli na prowadzenie dwoma bramkami, gdzie dublet skompletował Ivanov - i po raz drugi w tym spotkaniu Dragons zbliżyli się na tylko bramkę po niecałych 60 sekundach. Ostatecznie jednak, Dreman dowiózł ten wynik do końca i trzy punkty zostały na Opolszczyźnie.

Dreman Opole Komprachcice - Red Dragons Pniewy 4:3 (3:2)