• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1118
  • Dodano: 2022-12-04 / 20:07
  • Komentarzy: 0

  Piąte domowe zwycięstwo Dremanu

  (Fot. Dżacheć)

  W hali w Komprachcicach padło siedem bramek

  Coraz lepsza forma Dremanu. Mimo porażki z Constractem, Opolanie coraz częściej zgarniają komplet punktów i tym razem również tak było w potyczce z Red Dragons Pniewy.

  Te ekipy były dość blisko koło siebie w tabeli i dzielił ich tylko punkt - a każde kolejne dodatkowe oczka przybliżały drużyny do play-off. I znakomicie zaczęli gospodarze - Nico, który został graczem listopada otworzył wynik spotkania, a już w 11 minucie było 2:0, po golu Tomasza Czecha na co goście odpowiedzieli w niecałą minutę po golu Gładyszewskiego. Jeszcze przed przerwą obie ekipy dołożyły po bramce - najpierw Vadym Ivanov, a następnie od strony gości drugie trafienie zaliczył Gładyszewski i 3:2 do przerwy dobrze odzwierciedlał intensywność tego spotkania.

  Po przerwie Opolanie ponownie wyszli na prowadzenie dwoma bramkami, gdzie dublet skompletował Ivanov - i po raz drugi w tym spotkaniu Dragons zbliżyli się na tylko bramkę po niecałych 60 sekundach. Ostatecznie jednak, Dreman dowiózł ten wynik do końca i trzy punkty zostały na Opolszczyźnie.

  Dreman Opole Komprachcice - Red Dragons Pniewy 4:3 (3:2)
  Parra 4', Czech 11', Iwanow 17', 23' - Gładyszewski 12', 19', Czamucha 24'  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".