• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 12807
  • Dodano: 2022-12-01 / 20:44
  • Komentarzy: 1

  Ciężarówka przewożąca zboże stoczyła się ze skarpy w gminie Dąbrowa

  Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego w Dąbrowie. Samochód ciężarowy zjechał ze skarpy i przewrócił się na bok. Droga Krajowa nr 46 była zablokowana w obu kierunkach.


  W czwartek 1 grudnia około godziny 19.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem samochodu ciężarowego przewożącego zboże. Kierowca ciężarówki z nieustalonych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi, następnie pojazd przewrócił się na bok gubiąc ładunek.

  Na miejsce zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej. Na szczęście kierowca samodzielnie opuścił pojazd, nie było konieczności wzywania służb medycznych. Na czas działań służb droga w miejscu zdarzenia była całkowicie nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazdy lokalnymi drogami.

  Utrudnienia nie trwały długo, na chwilę obecną ruch odbywa się sprawnie. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.

  Zdjęcie (1/7)

  (Fot. Zbyszek)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-12-02 08:30:39 [89.67.3.*] id:1652693  
  DonPedro69: Napisał postów [10841], status [VIP] Reputacja
  Moim zdaniem to tam jest za wąsko. A i ograniczenie prędkości powinno być na 20!

  Nick:
  Treść: