• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 932
  • Dodano: 2022-11-29 / 15:19
  • Komentarzy: 2

  Ktoś chciał zrobić brzeskiej radnej pod górkę. Anna Głogowska "zwalczyła dobrem - zło"

  (Fot. Anna Głogowska/FB)

  Pod koniec listopada, brzeska radna Anna Głogowska dostała maila ze Szlachetnej Paczki o pomyślnej rejestracji na Darczyńcę dla potrzebującej rodziny z Brzegu. Szybko okazuje się, że jej dane zostały ukradzione i złośliwie wykorzystane.


  - Spotkała mnie bardzo przykra sytuacja, o której do dnia dzisiejszego myślę intensywnie z niedowierzaniem, że człowiek może być tak zepsutą, złą oraz bezmyślną istotą ziemską. Ktoś podszył się pode mnie i zgłosił się jako ja, Anna Głogowska-darczyńca, do Szlachetnej Paczki - pisała radna po otrzymaniu maila z przydzieloną rodziną do pomocy.

  "Przydzielono mi rodzinę, która podała listę swoich dużych potrzeb i marzeń, której nie spełnię (z przykrością). Mam mamy, rodziny i osoby potrzebujące, opiekujemy się osobami bezdomnymi. Przykro mi jest, jestem bardzo zła na osobę, która podszyła się pod moją osobę. Osoba, która to zrobiła bardzo dobrze wiedziała, że nie współpracuje ze Szlachetną Paczką jak i z Caritasem czy z PCK w naszym mieście. Oczywiście zaistniałą sytuację zgłosiłam od razu do Lidera Szlachetnej Paczki w Brzegu, który również jest zbulwersowany tą sytuacją. Rozmawiałam również z szefem regionu i poprosiłam aby zajęli się tą sprawą poważnie i zgłosili gdzie trzeba aby dowiedzieć się, kto zrobił takie świństwo rodzinie potrzebującej (została teraz bez darczyńcy) Szlachetnej Paczce -wolontariuszom i oczywiście mojej osobie... To jest bardzo przykre, że w takim okresie jak Święta Bożego Narodzenia ludzie potrafią bez żadnych skrupułów być oszustami. Nie zostawię tak tego. Do osoby, która się podszyła pode mnie, życzę aby się opamiętała bo krzywdzi wiele osób - czytamy na Facebooku.

  Na przekór tej złośliwej osobie, założono zbiórkę, by pomóc potrzebującej rodzinie. Bardzo szybko udało się zebrać kwotę dedykowaną zrzutce.

  Tym razem się udało, jednak sytuacja mogła się potoczyć inaczej. Inną sprawą jest ogłoszenie oficjalne darczyńcy, które odbyło się bez większej weryfikacji, a darczyńca dowiedział się o tym fakcie...z maila. O tę kwestię zapytaliśmy przedstawicieli Szlachetnej Paczki w Opolu. Czekamy na odpowiedź.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-11-30 07:00:08 [91.236.172.*] id:1652581  
  Maksymilian077: Napisał postów [239], status [wyjadacz] Reputacja
  Jakby radna napisała, że nie wspiera WOŚP to posypałaby się fala hejtu, że jest pisowskim *****, ale jak nie wspiera Szlachetnej Paczki, Caritasu to tego hejtu brak :) Pragnę zauważyć, że WOŚP zrobił z siebie ofiarę i każdy kto publicznie powie, że nie wspiera jest od razu tym najgorszym... Moim zdaniem każdy ma swoje zdanie i pomaga komu chce i nikomu nic do tego!

  Nick:
  Treść:
  2022-11-29 16:01:54 [89.67.3.*] id:1652553  
  DonPedro69: Napisał postów [10216], status [VIP] Reputacja
  Tyle niby się mówi o RODO, a jak widać są tacy (Szlachetna Paczka), która pozwala sobie omijać obowiązujące w tej kwestii prawo.

  Nick:
  Treść: