• Dodano: 2022-11-27 / 20:42

Porażka Dremanu z vice-liderem

(Fot. Archiwum)

Kluczowe dla losów meczu było pierwsze 180 sekund

Niestety gospodarze za mocni. Dreman Futsal nie dał rady w wyjazdowym spotkaniu Constractowi Lubawa, przegrywając 3:5.

Szczególnie piorunujący był początek, niestety w negatywnym sensie jeśli chodzi o Opolan. Po 180 sekundach, Weegree przegrywało już 0:3, po dwóch trafieniach Jakuba Raszkowskiego i otwierającym mecz golu Chano. Goście musieli szybko przebudzić się i zacząć odrabiać straty, co zaczął Tomasz Czech w 9 minucie, a jeszcze przed przerwą Raszkowski niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.

Długo Opolanie szukali wyrównania, lecz niestety, to Lubawa trafiła po raz czwarty, a dokładnie Adriano Lemos w 30 minucie. Weegree odpowiedziało za sprawą Brayana Parry, lecz ich zapał zgasił ponownie Lemos który ustalił wynik spotkania.

Constract Lubawa 5-3    Dreman Opole Komprachcice

Bramki: Chano 2', Jakub Raszkowski 3', 3', Adriano Lemos 30', 38' - Tomasz Czech 9', Jakub Raszkowski 14'(s), Brayan Parra 36'