• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 714
  • Dodano: 2022-11-27 / 09:55
  • Komentarzy: 0

  Efektowne zwycięstwo Weegree!

  (Fot. Archiwum)

  Opolanie w rywalizacji z rezerwami z Lublina popisali się dużą skutecznością

  Fantastyczny pokaz skutecznej koszykówki w Opolu! Miejscowe Weegree rozbiło 128:73 rezerwy MKS-u Start Lublin.

  Zawodnicy z lubelskiego okupowali dolne strefy tabeli, natomiast Opolanie po paru wpadkach na początku sezonu powoli wracają do optymalnej formy co było widać w tym spotkaniu. Tylko początek to był pozytywny znak dla MKS-u, że mogą coś ugrać w tym spotkaniu. Niestety, im dalej w las , tym gorzej i tak to wyglądało również z perspektywy gości. Weegree z łatwością przedostawało się przez ich defensywę i już po pierwszych 10 minutach przewaga Opolan wynosiła 19 punktów. Akademicy w tym meczu bawili się w najlepsze, gdyż próbowali w różny sposób zdobyć punkty, a w całym meczu aż 47 razy szukali punktów za trzy i udało im się tak trafić aż osiemnastokrotnie. Do przerwy wynik brzmiał 63:32.

  Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, a impet Opolan nie zwalniał. W całej kwarcie zdobyli aż 35 punktów, a w finałowej części ponownie zaliczyli granicę trzydziestu punktów, a przewaga 55 punktów, jaką na koniec spotkania miało Weegree, nie jest codziennością.

  Weegree AZS Politechnika Opolska - Start II Lublin 128:73 (33:14, 30:18, 35:24, 30:17)
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".