• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1513
  • Dodano: 2022-11-26 / 11:29
  • Komentarzy: 0

  Gwardia wygrywa z MKS-em Kalisz

  Opolanie podnieśli się po słabym początku i awansowali w ligowej tabeli

  Piąte ligowe zwycięstwo na koncie Gwardii Opole. Podopieczni Rafała Kuptela nie bez problemów pokonali MKS Kalisz 27:24 i zajmują ósmą lokatę w tabeli.

  Początek w wykonaniu gospodarzy był tragiczny - słaba gra w obronie i Kaliszanie dość szybko wyszli na prowadzenie 4:0. Opolanie zdołali odpowiedzieć trzema trafieniami i przez dłuższy czas spotkanie było "na styku", a ostatecznie pierwsza połowa padła łupem gości z przewagą tylko punktu.

  Ta różnica poszła w zapomnienie po piorunującym kwadransie drugiej części gry w wykonaniu Gwardii. Wszystko co miało wpaść - wpadło, czego nie można powiedzieć o MKS-ie, którzy w tym okresie czasowym tylko dwa razy znaleźli drogę do bramki przy aż dziesięciu bramkach Opolan i przewaga wydawała się już nie do odrobienia (22:15). I rzeczywiście - Kaliszanie musieli uznać wyższość gospodarzy, choć udało im się zniwelować część strat i zmniejszyć rozmiary przewagi do różnicy trzech bramek.

  KPR Gwardia Opole - Energa MKS Kalisz 27:24 (12:13)

  KPR Gwardia Opole: Malcher, Lellek - Zubac, Fabianowicz 2 (bramki), Wojdan 1, Koc, Hryniewicz 1, Stempin, Widomski 1, Jankowski 6, Kawka 8, Morawski 1, Scisłowicz, Kucharzyk, Monczka 6, Czyczykało 1
  Kary: 2 min. (Fabianowicz)
  Karne: 1/2

  Zdjęcie (1/10)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".