• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 662
  • Dodano: 2022-11-24 / 12:56
  • Komentarzy: 0

  Policjanci po służbie zatrzymali poszukiwanego mężczyznę

  Strzeleccy mundurowi, będąc w czasie wolnym od służby, zauważyli na terenie Strzelec Opolskich mężczyznę poszukiwanego przez organy ścigania. 35-latek miał na koncie liczne kradzieże oraz włamanie. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych podczas pieszego pościgu. Funkcjonariusze ujawnili również przy nim skradzione mienie. Kryminalni przedstawili mężczyźnie zarzuty, za które grozi kara 15 lat pozbawienia wolności.

  Wielokrotnie policjanci pokazywali, że zachowują czujność również poza służbą. Dzielnicowy oraz policjantka z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, będąc w czasie wolnym od służby, zauważyli na terenie Strzelec Opolskich mężczyznę, poszukiwanego przez organy ścigania.

  Poszukiwany miał na swoim koncie liczne kradzieże oraz włamanie. Na widok nieumundurowanych policjantów zmierzających w jego kierunku 35-latek zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli za nim pościg pieszy i już po chwili zatrzymali mężczyznę. Ujawnili przy nim również przedmiot pochodzący z kradzieży.

  Strzeleccy policjanci przedstawili 35-latkowi zarzuty dotyczące przestępstw przeciwko mieniu. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi nawet 15 lat pozbawienia wolności.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".