• Dodano: 2022-11-13 / 17:09
    • Komentarzy: 3

Przegraną Odra Opole kończy mecze ligowe w 2022 roku

Podopieczni Adama Niconia przezimują w strefie spadkowej

Zwieńczenie nie udanej jesieni 2022. Odra przegrywa kolejne spotkanie u siebie - tym razem z Termalicą Nieciecza.

Popularne "Słoniki" byli zdecydowanymi faworytami meczu, gdyż walczyli w strefie barażowej - natomiast miejscowi chcieli uniknąć strefy spadkowej przed przerwą na reprezentację i zimę.

Opolanie odważnie chcieli zacząć mecz z Niecieczą i to przyniosło swój efekt. Po błędzie obrońców, sam na sam z Tomaszem Loską znalazł się Michał Bednarski, lecz nie udało mu się wpakować piłki do bramki. Na jego szczęście, biegnący za nim obrońca zdołał odbić ją w stronę bramki i ta się wtoczyła, wyprowadzając Odrę na prowadzenie, które mimo coraz większego naporu gości, zdołała je utrzymać do przerwy.

Kwadrans po przerwie już było 1:1. Drużyna prowadzona przez Radoslava Latala przejęła inicjatywę na boisku i Kacper Karasek głową wyrównał stan spotkania. W 70 minucie było już 2:1 dla Niecieczan i ponownie głową został pokonany bezradny Artur Haluch - tym razem przez Artema Polyarusa i takim wynikiem spotkanie się zakończyło.

Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (1:0)

M1974P: Napisał postów [13940], status [VIP] Reputacja
    Stadion im za to zrobią :/ by buraki na lepszej murawie przegrywać będą kolejne mecze ; P