• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4966
  • Dodano: 2022-11-11 / 10:13
  • Komentarzy: 0

  Setka sportowców pojawiła się na 100. edycji "Biegaj z Odrą"

  Zawodnicy, działacze i sympatycy opolskiego klubu Odra Opole przyznają, że spotkania biegowe to pomysł na medal. W ciągu 100. edycji sportowcy z Klubu Biegowego Odra Opole przybliżali sylwetki osób związanych z opolską piłką.


  Punktualnie o godzinie 19.00 w czwartek, na Stadionie Lekkoatletycznym w Opolu rozpoczęła się jubileuszowa, 100. edycja spotkania-treningu "Biegaj z Odrą". To wydarzenie, które ma na celu przybliżyć sylwetki i historie zarówno obecnych zawodników Odry Opole, a także związanych z klubem piłkarskim byłych działaczy.
  Podczas minionych edycji grupa biegowa gościła trenerów, piłkarzy, fizjoterapeutów i inne osoby związane z klubem, a każdy z gości odbył solidny trening dostosowany do swoich możliwości. Z Klubem Biegowym Odra Opole trenowali m.in. Tomasz Copik, Marcin Feć, Łukasz Ganowicz, Damian Ałdaś, Józef Żymańczyk, ś.p. Tomasz Drąg, Wojciech i Tadeusz Tyc, Tobiasz Weinzettel. W sumie treningi "Biegaj z Odrą" odwiedziło 99 zawodników.

  W czwartek 10 listopada na Stadionie Lekkoatletycznym w Opolu pojawiła się grupa niemal 100 osób. Prezes OKS Odra Opole, Tomasz Lisiński podziękował wszystkim zebranym za to wyjątkowe spotkanie. - Jest mi niezmiernie miło spotkać się z wami w takim składzie. Dziękuję, że jesteście z drużyną na dobre i na złe. Za nami wiele spotkań, a przed nami przygotowania do sezonu wiosennego. W najbliższa sobotę widzimy się na meczu Z Termalicą Nieciecza, a przed nami, na wiosnę ważny i ciekawy mecz z Arką Gdynia, na który już zapraszam - powiedział Lisiński.

  W Klubie Biegowym Odra Opole nie ma granicy wiekowej. Trenują zarówno dzieci, młodzież i dorośli. Spotkania biegowe odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19.00 (zbiórka przy mostku im. Ireny Sendlerowej na Wyspie Bolko). Dla żądnych przygód biegacze prowadzą coniedzielny trening w Osowcu (zbiórka o godzinie 10.00 na parkingu przy jeziorze).

  Klub Biegowy zapowiada kontynuację czwartkowych spotkań. Z pewnością nadal będą zapraszani znani i lubiani sportowcy i działacze sportowi. O szczegółach biegacze informują na swoim Facebooku (https://www.facebook.com/KlubBiegowyOdraOpole).  Zdjęcie (1/32)

  (Fot. ka_mila)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".