• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1215
  • Dodano: 2022-11-04 / 14:17
  • Komentarzy: 0

  Pożar stodoły w miejscowości Radzikowice

  W wyniku pożaru, który wybuchł w stodole w miejscowości Radzikowice spłonęła przyczepa rolnicza oraz samochód dostawczy. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego w stodole pojawił się ogień.


  W piątek 4 listopada około godziny 02:00 do Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Nysie wpłynęło zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Radzikowice.

  - Niezwłocznie zadysponowano pierwsze zastępy PSP i OSP. Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono treść zgłoszenia. Zastano w pełni rozwinięty pożar stodoły, wewnątrz której znajdował się samochód dostawczy oraz przyczepa rolnicza. Na miejsce zdarzenia zadysponowano również policjantów z Nysy oraz Pogotowie Energetyczne. W wyniku pożaru doszło do całkowitego spalenia stodoły wraz z wymienionymi wyżej pojazdami znajdującymi się wewnątrz. Na miejscu działało osiem zastępów PSP i OSP - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nysie.

  Działania trwały do godziny 06:30. Na tą chwilę nie wiadomo co było przyczyną pożaru, dalsze czynności prowadzi nyska policja.

  Zdjęcie (1/3)

  (Fot. KP PSP Nysa )

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".