• Wyświetleń: 880
    • Dodano: 2022-10-03 / 09:17

Remis Dremanu w stolicy

Opolanie stracili zwycięstwo w ostatnich pięciu minutach

Niespodzianka w Warszawie! Dreman Opole dość zaskakująco zremisował z akademikami ze stolicy 2:2.

Przed tym spotkaniem, zdecydowanym faworytem byli goście, którzy zgromadzili po czterech kolejkach osiem punktów - natomiast gospodarze w tym sezonie nie zgarnęli jeszcze nawet punktów. Ale w pierwszej połowie, Dreman wyraźnie się męczył z otworzeniem wyniku - a miejscowi również nie znaleźli sposobu na pokonanie bramkarza rywali i było bezbramkowo po pierwszej połowie.

Udało się w końcu znaleźć drogę do bramki w nie całe 120 sekund od rozpoczęcia drugiej części gry, a dokładniej zrobił to Krzysztof Elsner. Niestety, w 28 minucie wyrównał Lisnychenko. Dreman zdołał odpowiedzieć, i Damian Makowski wyprowadził drugi raz zespół na prowadzenie - lecz ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy ponownie wyrównali i ponownie uczynił to Lisnychenko, ustalając wynik spotkania.