• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 10993
  • Dodano: 2022-10-01 / 09:34
  • Komentarzy: 0

  Przed nami Lewy Prosty Fight Night 2

  Już dziś wieczorem (1.10) w opolskiej Stegu Arenie odbędzie się gala "Lewy Prosty Fight Night2". W piątek zawodnicy stawili się na oficjalnym ważeniu.


  W piątek 30 września w opolskim hotelu Mercure odbyło się oficjalne ważenie zawodników oraz prezentacja karty walk, które czekają na kibiców dzisiejszego wieczora. Podczas drugiej już edycji gali "Lewy Prosty" nie zabraknie znanych sylwetek. Jedną z gwiazd, która wystąpi w Opolu, będzie Stipe Bekavac - to czołowy europejski zawodnik mieszanych sztuk walki.

  W ramach sobotniej gali zaplanowano łącznie 12 walk, z czego w karcie głównej jest ich siedem: trzy formule boksu zawodowego i po dwie według reguł MMA i K1. Ponadto przewidziano także cztery starcia w boksie olimpijskim i jedno w ramach MMA semi-pro.

  Przed główną kartą walk w ringu odbędzie się 6 walk w boksie olimpijskim. Poza walką wieczoru, którą stoczą przedstawiciel kick-boxingu Kamil Jelen z Chorwatem Stipe Bekavacem w opolskiej Stegu Arenie zmierzą się m.in.

  Piotr "Pitek" Marek vs. Damian "Grabarz" Zapart (Boks)
  Przemysław Tkocz vs. Grzegorz "Brzytwa" Smoliński (MMA)
  Mateusz Dziedzic vs Radosław Gorzelak (Boks)
  Denis "Flinston" Górniak vs. Piotr "Bubu" Ćwik (Boks)
  Robert Dąbrowski vs. Rafał Marczuk (K-1)
  Dawid Borzęcki vs. Krystian Rosa (K-1)

  Początek gali w opolskiej Stegu Arenie o godzinie 18:00. Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne, a ceny wahają się między 79, a 199 złotych. Można je kupić pod poniższym linkiem:

  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/80222/opole/gala+sportow+walki++lewy+prosty/?utm_source=link&utm_medium=6b059d0c2ca81662bcd4929f97c2ca83#

  Zdjęcie (1/45)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".