• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1273
  • Dodano: 2022-09-28 / 11:00
  • Komentarzy: 0

  Marcin Oszańca - Sianie, oranie i dojenie to czynności które w rolnictwie się wykonuje

  (Fot. Dżacheć)

  Objęcie przez Janusza Kowalskiego teki wiceministra rolnictwa wzbudziło wiele kontrowersji. Wśród głosów akceptujących taki stan rzeczy są osoby, które podkreślają zdolności organizacyjne posła z Opolszczyzny. Przeciwnicy natomiast mówią o braku kompetencji i wiedzy merytorycznej wiceministra Kowalskiego. Jeżeli ktoś nie rozpoznaje owsa to jego wiedza o rolnictwie jest bardzo uboga - mówi Marcin Oszańca prezes PSL-u w województwie opolskim. Tym bardziej Janusz Kowalski zajmuje się energetyką, a owies jest rośliną wykorzystywaną w energetyce - dodaje Marcin Oszańca.

  Działacze PSL w ramach swojej działalności spotykają się w całej Polsce z polskimi przedsiębiorcami, którzy potrzebują wsparcia i jasnych deklaracji. Kosianiak-Kamysz mówi, że rząd natychmiast musi podjąć działania eliminujące ciągłe podwyżki, inaczej czeka nasz kraj katastrofa. Prywatni przedsiębiorcy nie mogą czuć, że są dociskani w dobie kryzysu, poza tym żadne prawo nie może być wprowadzane bez konsultacji z przedsiębiorcami - dodaje Marcin Oszańca.

  O nowym wiceministrze rolnictwa, o problemach rolników i przedsiębiorców porozmawiamy dziś z Marcinem Oszańcą prezesem PSL-u w województwie opolskim.  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.