• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2616
  • Dodano: 2022-09-27 / 20:31
  • Komentarzy: 0

  Olimpiada przedszkolaków z opolskimi policjantami

  Opolscy policjanci uczestniczyli w przedsięwzięciu pod nazwą "Olimpiada Przedszkolaka". Impreza miała sportowy charakter, nie zabrakło też elementów profilaktyki. Policjanci mieli okazję propagować zasady właściwego kibicowania, bezpieczne zachowania na drodze czy też odpowiadać na nurtujące przedszkolaków pytania.

  Opolscy policjanci uczestniczyli w "Olimpiadzie Przedszkolaka" zorganizowanej przy wsparciu Urzędu Miasta Opola. W sportowych zmaganiach wzięło udział aż 11 zespołów. Każdej z drużyn towarzyszyła grupa kibiców, która dopingowała swoich przedstawicieli.

  Przedsięwzięcie było okazją do promowania bezpieczeństwa wśród przedszkolaków z opolskich przedszkoli, którzy uczestniczyli w sportowej rywalizacji. Policjanci zwracali uwagę na sposób wspierania drużyn, promując "bezpieczne kibicowanie". Uczestnikom przybliżyli też zasady bezpiecznego poruszania się po drodze wykorzystując do tego mobilne miasteczko.

  Mali sportowcy mieli okazję zobaczyć wykorzystywane w codziennej służbie radiowozy oraz niecodzienne elementy policyjnego umundurowania. Na rękach przedszkolaków znalazły się opaski odblaskowe, które rozdali mundurowi, aby zwiększyć bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

  Zdjęcie (1/6)

  (Fot. KMP Opole)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".