• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4691
  • Dodano: 2022-09-22 / 11:55
  • Komentarzy: 0

  Zatrzymano sprawców wczorajszego wypadku na osiedlu Piastów w Kędzierzynie-Koźlu. Byli pijani

  Wracamy do tematu wczorajszego zdarzenia na osiedlu Piastów w Kędzierzynie-Koźlu. Policjanci zatrzymali sprawców tego wypadku, którzy wczoraj zbiegli z miejsca zdarzenia pozostawiając poszkodowaną w zdarzeniu drogowym kobietę w ciąży bez pomocy.


  Funkcjonariusze pracujący nad tematem tego zdarzenia ustalili, że pojazd marki Volkswagen poruszał się lewym pasem i wyprzedzał pojazd Kia i po wykonaniu manewru kierujący chcąc zmienić pas na prawy wpadł w poślizg i uderzył w przydrożną latarnię. Latarnia przewróciła się na samochód marki Kia. Dodatkowo, koło które odpadło z Volkswagen również uderzyło w samochód poszkodowanej 31-latki.

  - Volkswagenem jechał 28-kierowca i 27-letni pasażer. Kierująca Kią 31-kobieta w ciąży. Obaj panowie z pojazdu Volkswagen oddalili się z miejsca zdarzenia. Policjanci jednak szybko namierzyli uciekinierów. Okazało się, że obaj byli nietrzeźwi. Pasażer miał około promila, a kierowca blisko 2 promile, a dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami - informuje sierż. szt. Monika Frąckowiak, oficer prasowy policji w Kędzierzynie-Koźlu.

  Samo zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. 31-latka w ciąży na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

  Zdjęcie (1/9)

  (Fot. Lokalna24 )

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".