• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1115
  • Dodano: 2022-09-21 / 08:00
  • Komentarzy: 0

  Już w najbliższą niedzielę GRA MIEJSKA w Opolu. Do wygrania cenne nagrody

  Gra ma na celu przybliżenie uczestnikom zabawy historii, architektury, symboliki miasta Opola, postaci związanych z miastem oraz miejsc, które miały wpływ na formowanie się, rozwój i obecny kształt Opola, a także promocję Rady Dzielnicy IX Stare Miasto oraz integrację mieszkańców poprzez dobrą zabawę i spędzenie czasu na wolnym powietrzu.


  Już w najbliższą niedzielę, 25 września opolan czeka trzecia edycja Gry Miejskiej. Zespoły liczące od 2 do maksymalnie 5 osób wezmą udział w ciekawej rywalizacji, o bardzo cenne nagrody. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba zespołów uczestniczących w grze jest ograniczona do 30, a o przyjęciu zgłoszenia do gry decyduje kolejność zgłoszeń.

  Wszystko rozpocznie i zakończy się przed wejściem głównym do opolskiego ratusza.

  Każdy zespół, który zgłosi swój udział w grze, otrzyma od organizatora mapę i "kartę uczestnika gry" oraz zestawy pytań do zadań. Na karcie znajdą się wskazówki dotyczące wykonania zadań, które należy wykonać, żeby zdobyć punkty. W przypadku miejsc obsługiwanych przez organizatora zostanie wpisana adnotacja określająca zaliczenie zadania i liczbę zdobytych punktów. W przypadku miejsc bezobsługowych zespół zobowiązany jest do wpisania rozwiązania zadania w danym punkcie na karcie gry lub na kartach z zestawami pytań.

  Zespoły przed rozpoczęciem gry otrzymają tylko jedną kartę uczestników gry i są zobowiązane do poruszania się między punktami całą grupą, która przystąpiła do gry, co będzie weryfikowane przez organizatora gry.
  Wypełnione karty uczestników gry wraz z odpowiedziami na zestawach pytań należy oddać na mecie gry.


  Trzy zespoły, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają od organizatora nagrody w formie bonów zakupowych i upominków o łącznej wartości, jak niżej:

  I nagroda - 2000 zł
  II nagroda - 1500 zł
  III nagroda - 1000 zł

  W przypadku jednakowej liczby punktów decyduje czas przybycia na metę - wygrywa zespół, który szybciej oddał kartę uczestnictwa w grze. Pozostałe zespoły uczestniczące w grze otrzymają od organizatora upominki.

  *Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu gry miejskiej w dowolnym czasie i bez zapowiedzi.

  Gra odbędzie się w terminie: 25 września, od godz. 15:00 do godz. 17:30, o godz. 18:00 planuje się ogłoszenie wyników. O ewentualnej zmianie terminu gry lub jej odwołaniu z powodu niesprzyjającej pogody organizator poinformuje na stronie FB Rady Dzielnicy IX Stare Miasto.

  Zgłoszenia uczestnictwa w grze są przyjmowane przed rozpoczęciem gry: od godz. 14.00 do godz. 15.00 u organizatora w miejscu rozpoczęcia gry.
  Patronat 24opole
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".