• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 4628
  • Dodano: 2022-08-15 / 18:29
  • Komentarzy: 1

  Start Jełowa podejmie Zagłębie Lubin przy Oleskiej!

  (Fot. Dżacheć)

  Spotkanie odbędzie się w ramach I rundy Pucharu Polski

  Nie lada gratka dla kibiców Startu Jełowa! Czwartoligowiec, który przystępuje do Pucharu Polski w pierwszej rundzie, zmierzy się z ekstraklasowym Zagłębiem Lubin przy Oleskiej w Opolu, na stadionie Odry.

  Zanim jednak Jełowianie zagrają w Pucharze, czekają ich jeszcze aż cztery spotkania w ramach rozgrywek BS Leśnica IV liga. Na inaugurację czeka ich wyjazd do Głogówka, by zmierzyć się z miejscową Fortuną, następnie u siebie z Victorią Chróścice, kolejno wyjazd do Strzelce Opolskich i znów na własnej murawie z Unią Krapkowice.

  Kibice z Opola będą mogli zobaczyć dwa starcia regionalnych ekip z przedstawicielami ekstraklasy. Dzień później, miejscowa Odra podejmie na tym samym Jagiellonię Białystok i będzie mieć okazję zrewanżować się za porażkę 0:2 w tych samych rozgrywkach w 2019 roku. Wtedy to, dwa trafienia dla gości zdobył Patryk Klimala, obecnie napastnik New York Red Bulls, choć w 88 minucie rzutu karnego na 1:1 nie wykorzystał grający teraz w Premier League Jakub Moder.

  Mecz pucharowy na szczeblu centralnym, w którym przyjdzie zmierzyć z zespołem z Zagłębiem Lubin , zostanie rozegrany 30.08 (wtorek) o godzinie 17:30 na stadionie Odry Opole w Opolu przy ul. Oleskiej 51
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-08-16 16:32:08 [83.0.185.*] id:1645720  
  Polpha: Napisał postów [9385], status [VIP] Reputacja
  Ciekawe ilu kiboli przyjedzie z Jełowej. .

  Nick:
  Treść: