• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 5755
  • Dodano: 2022-07-19 / 07:20
  • Komentarzy: 0

  Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym na DK 46

  W poniedziałek po południu, w miejscowości Ozimek na DK 46, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego z przyczepą z samochodem osobowym, którymi podróżowały 2 osoby.


  W poniedziałek 18 lipca około godziny 13.45 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego na drodze krajowej numer 46 na wylocie z Ozimka w kierunku Schodni. Samochodami podróżowały łącznie 2 osoby, kierowcy.

  Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, JRG 2 Opole, OSP Schodnia, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Działania trzech zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach i usunięciu plamy oleju. Jednej osobie poszkodowanej medycznych czynności ratunkowych udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego. Po przebadaniu została ona zakwalifikowana do hospitalizacji.

  Na czas prowadzonych działań ruch na DK 46 był wstrzymany w obu kierunkach. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. OSP Schodnia)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".