• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 5866
  • Dodano: 2022-07-17 / 20:14
  • Komentarzy: 0

  Pasieka znów będzie odcięta dla kierowców

  PKP PLK znów zamknie przejazd pod wiaduktem prowadzący na Pasiekę. Mieszkańcy już od wtorku 19 lipca przez najbliższy miesiąc ponownie będą jechać objazdem przez Park Nadodrzański.


  Jak zapowiada wykonawca prac na opolskiej Pasiece, od wtorku 19 lipca niemożliwy będzie przejazd pod wiaduktem na opolską Pasiekę. Objazd dla mieszkańców tej części miasta będzie możliwy (od ulicy Piastowskiej) ulicami Księcia Jana Dobrego, Pasieczną, Konsularną, Odrowążów, przez Park Nadodrzański, ulicami Jana Kropidły i Powstańców Śląskich.

  Wjazd na wyspę Pasieka obowiązywać będzie tylko dla pojazdów należących do mieszkańców, uprzywilejowanych służb ratunkowych oraz pojazdów realizujących odbiór odpadów komunalnych. Ruch w obu kierunkach jest jednostronny, a reguluje go tymczasowa sygnalizacja świetlna.

  Na tę chwilę piesi mogą przechodzić pod remontowanym wiaduktem, jednak wykonawca zaznacza, że w przypadku wykonywania niebezpiecznych prac, piesi również będą kierowani "objazdem" - czyli tą samą drogą, co zmotoryzowani.

  Tymczasowa organizacja związana jest z kolejnym etapem prac w tym miejscu. Zmiany potrwają około miesiąca.

  Zdjęcie (1/8)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".