• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1994
  • Dodano: 2022-07-07 / 06:22
  • Komentarzy: 1

  Zderzenie trzech pojazdów na A4 w powiecie strzeleckim. Lądował LPR

  Cztery zastępy straży oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego brał udział w działaniach przy zdarzeniu drogowym z udziałem trzech pojazdów na strzeleckim odcinku A4.


  W środę 6 lipca około godziny 15.00 do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym
  z udziałem trzech samochodów osobowych na 272 km Autostrady A4 w kierunku Katowic. W wyniku zdarzenia zablokowane zostały dwa pasy ruchu w kierunku na Katowice. Na miejsce zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, w tym dwa zastępy z JRG Strzelce Opolskie, OSP Wysoka oraz OSP Olszowa. Ponadto na autostradzie ladował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  Po dojeździe na miejsce pierwszych służb potwierdzono treść zgłoszenia i przystąpiono do działań. Działania strażaków polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zabezpieczeniu wyciekających płynów
  z pojazdu przy użyciu sorbentu. Samochodami podróżowało w sumie osiem osób, jedna trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego.

  Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.

  Zdjęcie (1/3)

  (Fot. OSP Olszowa)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-07-07 07:18:43 [147.161.234.*] id:1643283  
  dontomasso: Napisał postów [4019], status [VIP] Reputacja
  znow A4, znow wypadek przed budowa

  Nick:
  Treść: