• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 11649
  • Dodano: 2022-07-06 / 12:47
  • Komentarzy: 1

  Strażacy wyciągnęli samochód z Odry

  Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego "Opole" przy wsparciu kolegów z KP PSP w Krapkowicach i OSP Obrowiec wydobyła z dna rzeki pojazd oraz wyciągnęła na brzeg samochód osobowy. Pojazd przekazano policjantom do dalszych czynności.


  We wtorek 5 lipca po godzinie 11.00 strażacy rozpoczęli akcję wyciągania samochodu osobowego z rzeki Odry w powiecie krapkowickim, w gminie Gogolin.

  Strażacy z policjantami wspólnie interweniują przy wielu zdarzeniach. - Można powiedzieć, że współdziałamy na co dzień. Tak też było 5 lipca 2022 roku w Obrowcu, gdzie na prośbę Policji z Krapkowic, Państwowa Straż Pożarna realizowała działania humanitarne w zakresie poszukiwawczym oraz specjalistycznych czynności w toni na obszarach wodnych - w rzece Odrze - informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

  - Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego "Opole" przy wsparciu kolegów z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach i OSP Obrowiec wydobyła z dna rzeki pojazd oraz wyciągnęła na brzeg samochód osobowy. Pojazd przekazano policjantom do dalszych czynności - słyszymy.

  Jak wskazują mieszkańcy, pojazd ten znajdował się w rzece od długiego czasu. Nie wiadomo w jakich okolicznościach znalazł się w Odrze.

  Zdjęcie (1/8)

  (Fot. OSP Obrowiec)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-07-06 16:42:47 [194.29.182.*] id:1643267  
  KK 35947: Napisał postów [2759], status [Szycha] Reputacja
  "wydobyła z dna rzeki pojazd oraz wyciągnęła na brzeg samochód osobowy. Pojazd przekazano policjantom do dalszych czynności - słyszymy." A w takim razie co zrobili z samochodem pani redachtur? :)

  Nick:
  Treść: