• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 7758
  • Dodano: 2022-07-03 / 16:55
  • Komentarzy: 0

  W Strzelcach Opolskich przywitali wakacje z PPO

  Koncert zespołu Wajs & Stonoga, pokazy tańca, spotkanie z alpakami, występy klauna, jak również szereg stoisk tematycznych. Mnóstwo atrakcji i mnóstwo rodzin na powitaniu wakacji z PPO.


  Wydarzenie miało na celu integrację lokalnej społeczności wraz z edukacją w zakresie funkcjonowania PPO PP. Przy specjalnie przygotowanym stoisku będzie przedstawiana historia przedsiębiorstwa, a także misja resocjalizacyjna.

  Festyn rodzinny zorganizowany został na terenach zielonych tuż obok zakładu PPO w Strzelcach Opolskich. Frekwencja dopisała, ponieważ na wydarzenie zjechały całe rodziny, nie tylko ze Strzelec Opolskich.

  - To bardzo potrzebne wydarzenie i integracja tutaj w Strzelcach Opolskich. Mamy niewiele takich atrakcji, a na większość trzeba wyruszać do Opola. Miło spędziliśmy dziś czas - mówi jedna ze spotkanych osób.

  Na piknik rodzinny przybyly setki dzieci, wszystko po to, by móc spędzić czas ze swoimi idolami, szczególnie by zobaczyć występ sióstr "Wajs & Stonoga", znanych z tworzenia muzyki dla dzieci.

  Podczas pikniku nie zabrakło konkursów z nagrodami, loterii i edukacji. Swoje punkty edukacyjne ustawiła także strzelecka policja, strażacy, nadleśnictwo w Strzelcach Opolskich i Narodowy Bank Polski.

  Zdjęcie (1/45)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".