• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2167
  • Dodano: 2022-08-05 / 17:44
  • Komentarzy: 0

  Poszukiwany 25-latek trafił do więzienia

  (Fot. KPP Brzeg)

  Kryminalni z Brzegu zatrzymali 25-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Funkcjonariusze namierzyli go kilka dni temu w samochodzie, którym podróżował. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi blisko 1,5 roku. Dodatkowo odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy.

  25-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Szereg wykonanych przez kryminalnych czynności pozwoliło ustalić, gdzie mężczyzna może się ukrywać. Funkcjonariusze ustalili też jakim pojazdem może podróżować.

  2 sierpnia, o godzinie 19:00 zauważyli go w volkswagenie na jednej z ulic w mieście. Kiedy 25-latek zorientował się, że podchodzą do niego funkcjonariusze zaczął się nerwowo zachowywać. Podczas zatrzymania nie stosował się do wydawanych poleceń, był agresywny i naruszył nietykalność funkcjonariuszy.

  Mężczyzna był poszukiwany za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu. Trafił już do więzienia, gdzie spędzi blisko 1,5 roku. Dodatkowo odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".