• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1089
  • Dodano: 2022-08-09 / 16:43
  • Komentarzy: 1

  68-latka zatrzymana za liczne kradzieże alkoholu w supermarketach

  (Fot. iStock)

  Kryminalni z głubczyckiej komendy zatrzymali 68-latkę z Głubczyc, którą podejrzewali o liczne kradzieże alkoholu w supermarketach. Wyliczone straty przez właścicieli sklepów opiewały na ponad tysiąc złotych. Zatrzymanej grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

  Od kilku tygodni policjanci otrzymywali zgłoszenia o kradzieżach alkoholu w supermarketach na terenie Głubczyc. Za każdym razem na monitoringu widzieli tę samą kobietę. Podejrzana nigdy wcześniej nie była znana policji. W swoich działaniach była bardzo przebiegła. Zapomniała jednak o bacznym oku kamer znajdujących się w sklepach.

  Po zabezpieczeniu materiałów ze sklepowych kamer, policjanci rozpoczęli działania zmierzające do rozpoznania kobiety i ustalenia jej danych personalnych. Kryminalni ustalili, że kobieta to mieszkanka Głubczyc. Kiedy pojechali do miejsca jej zamieszkania, przypuszczenia okazały się słuszne. W miejscu zamieszkania funkcjonariusze znaleźli towar pochodzący z kradzieży. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do jednostki policji.

  Zebrane przez policjantów materiały pozwoliły na przedstawienie 68-latce zarzutów kradzieży. Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-08-09 18:31:04 [5.184.193.*] id:1645239  
  M1974P: Napisał postów [13751], status [VIP] Reputacja
  Trzynastka i czternastka nie starczają do dziesiątego:/

  Nick:
  Treść: