• Autor: News4media
  • Wyświetleń: 1187
  • Dodano: 2022-06-04 / 17:27
  • Komentarzy: 0

  Kariera Celine Dion pod znakiem zapytania. Artystka ma kłopoty ze zdrowiem

  Youtube Celine Dion

  Przełożona niedawno trasa koncertowa piosenkarki wzbudziła niepokój jej fanów na całym świecie. Nie jest jasne, czy Celine Dion wróci na scenę.

  Tej artystki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Znana z utworu "My heart will go on" do filmu "Titanic" Celine Dion miała wyruszyć w trasę koncertową po Europie. Jednym z krajów, który miała odwiedzić, była m.in. Polska.
  Niestety zły stan zdrowia wokalistki zmusił ją do odwołania koncertów, o czym piosenkarka poinformowała swoich fanów w sieci.

  "Tak mi przykro, że musimy jeszcze raz zmienić nasze plany koncertowe w Europie; najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz to moje problemy zdrowotne powodują, że je odkładamy. Czuję się trochę lepiej... ale wciąż mam spazmy. Muszę być w najlepszej formie, kiedy jestem na scenie. Szczerze nie mogę się doczekać, ale po prostu jeszcze nie jestem gotowa... Robię co w mojej mocy, aby wrócić do poziomu, na którym muszę być, aby dawać z siebie 100 proc. na moich koncertach, bo to jest to, na co wy zasługujecie" - napisała pod wymownym filmem zamieszczonym w serwisie Instagram.

  W nagraniu dodała również, że następuje powolna poprawa, jednak sytuacja, w której się znalazła, jest dla niej bardzo frustrująca. Zaznaczyła też, że musi stale przyjmować lekarstwa i stosować się do zaleceń lekarzy. Celine nie traci jednak nadziei i wyczekuje dnia, kiedy w pełni sił stanie przed swoją publicznością.

  Czym są spazmy?
  O bolesnych skurczach mięśni, które uniemożliwiały artystce występy przed publicznością, wiadomo było już w 2021 roku. Mogą one być następstwem m.in. nadmiernego stresu lub odwodnienia. Najczęściej atakują kończyny, ramiona, brzuch i plecy.

  Niektórzy twierdzą, że artystce może dolegać znacznie poważniejsze schorzenie, które Celine Dion miałaby zataić przed światem. Nie są to jednak sprawdzone informacje, a sama wokalistka w swoich wypowiedziach mówi jedynie o skurczach mięśni.


  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".