• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1443
  • Dodano: 2022-05-28 / 16:16
  • Komentarzy: 1

  Dalej można kupić bilety na opolski Festiwal

  (Fot. mat. pras.)

  Od piątku, 20 maja trwa sprzedaż biletów na 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, który odbędzie się w dniach 17-20 czerwca 2022. Jest to pierwsza, od dwóch lat, odsłona tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego bez obostrzeń covidowych, z pełną widownią Amfiteatru opolskiego.


  Bilety na czerwcowy festiwal są nadal dostępne. Tym razem organizatorzy postanowili zaprosić publiczność do skorzystania z miejsc nienumerowanych w całym Amfiteatrze. Przestrzeń Amfiteatru nie będzie podzielona na sektory, a opolska publiczność będzie mogła spontanicznie bawić się na koncertach w wybranych przez siebie miejscach.

  Bilety zachowują przystępną cenę z poprzednich lat: w dniu koncertów, od piątku do niedzieli, kosztują 100 złotych za dzień koncertowy, zaś bilet na koncert poniedziałkowy kosztuje 20 złotych. Wejściówki dostępne będą przez stronę www.bilety.tvp.pl.

  PROGRAM KONCERTÓW FESTIWALU

  PIĄTEK:
  1. OD OPOLA DO OPOLA: WIELKIE GWIAZDY! LEGENDARNE PRZEBOJE!
  2. FOLKOWE OPOLE.

  SOBOTA:
  1. PREMIERY
  2.KONCERT JUBILEUSZOWY JUSTYNY STECZKOWSKIEJ "DZIEWCZYNA SZAMANA"
  3. DEBIUTY.

  NIEDZIELA:
  1. "TYCH LAT NIE ODDA NIKT" - 70 LAT TELEWIZJI
  2. "TO JUŻ LATO!" CZYLI WAKACYJNE OPOLSKIE PRZEBOJE.

  PONIEDZIAŁEK:
  SCENA ALTERNATYWNA

  Na deskach Amfiteatru w Opolu wystąpią m.in.: Golec uOrkiestra, Marek Piekarczyk, Piersi, Maryla Rodowicz, Sławomir, Helena Vondráčková, Zakopower, Natalia Zastępa.
  UWAGA! Pełna lista artystów zostanie przedstawiona wkrótce. Prosimy o uważne śledzenie strony www.bilety.tvp.pl.

  NOWOŚĆ!!! Święto polskiej muzyki wzbogaci dodatkowa atrakcja dla fanów: możliwość spotkania gwiazd na żywo w formule MEET&GREET. Kupując specjalny bilet, będzie można bezpośrednio spotkać się z wybranym idolem, zamienić z nim kilka słów, uścisnąć dłoń i zapozować do wspólnego zdjęcia, wykonanego przez zawodowego fotografa. Obecnie wiadomo, że taka opcja na pewno będzie dostępna dla fanów Justyny Steczkowskiej, która w sobotę na opolskiej scenie zagra specjalny jubileuszowy koncert. O pozostałych gwiazdach w ramach spotkań MEET&GREET organizator będzie informować na bieżąco.

  Zasady obowiązujące uczestników festiwalu oraz ważne informacje o biletach dostępne są na stronie www.bilety.tvp.pl.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-05-29 00:27:55 [80.49.52.*] id:1640114  
  chrząszcz: Napisał postów [5128], status [VIP] Reputacja
  Znam pożyteczniejsze sposooby pozbywania się pieniedzy

  Nick:
  Treść: