• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1529
  • Dodano: 2022-05-20 / 10:23
  • Komentarzy: 0

  Można już kupić bilety na 59. KFPP Opole. Jest pewne "ale"

  (Fot. Dżacheć)

  Rozpoczęła się sprzedaż biletów na 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, który odbędzie się w dniach 17-20 czerwca 2022. Jest to pierwsza, od dwóch lat, odsłona tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego bez obostrzeń covidowych, z pełną widownią Amfiteatru opolskiego.


  Biorąc pod uwagę brak ograniczeń pandemicznych i większe grupy chętnych - rodziny i znajomych - które chcą brać udział w wydarzeniu, tym razem organizatorzy postanowili zaprosić publiczność do skorzystania z miejsc nienumerowanych w całym Amfiteatrze. Przestrzeń Amfiteatru nie będzie podzielona na sektory, a opolska publiczność będzie mogła spontanicznie bawić się na koncertach w wybranych przez siebie miejscach.

  Bilety zachowują przystępną cenę z poprzednich lat: w dniu koncertów, od piątku do niedzieli, kosztują 100 złotych za dzień koncertowy, zaś bilet na koncert poniedziałkowy kosztuje 20 złotych. Wejściówki dostępne będą przez stronę www.bilety.tvp.pl.

  PROGRAM KONCERTÓW FESTIWALU:

  PIĄTEK: 1. OD OPOLA DO OPOLA: WIELKIE GWIAZDY! LEGENDARNE PRZEBOJE! 2. FOLKOWE OPOLE.

  SOBOTA: 1. PREMIERY 2.KONCERT JUBILEUSZOWY JUSTYNY STECZKOWSKIEJ "DZIEWCZYNA SZAMANA" 3. DEBIUTY.

  NIEDZIELA: 1. "TYCH LAT NIE ODDA NIKT" - 70 LAT TELEWIZJI 2. "TO JUŻ LATO!" CZYLI WAKACYJNE OPOLSKIE PRZEBOJE.

  PONIEDZIAŁEK: SCENA ALTERNATYWNA

  Na deskach Amfiteatru w Opolu wystąpią m.in.:

  Golec uOrkiestra, Marek Piekarczyk, Piersi, Maryla Rodowicz, Sławomir, Helena Vondráčková, Zakopower, Natalia Zastępa. Pełna lista artystów zostanie przedstawiona wkrótce. Prosimy o uważne śledzenie strony www.bilety.tvp.pl.

  NOWOŚĆ!!! Święto polskiej muzyki wzbogaci dodatkowa atrakcja dla fanów: możliwość spotkania gwiazd na żywo w formule MEET&GREET. Kupując specjalny bilet, będzie można bezpośrednio spotkać się z wybranym idolem, zamienić z nim kilka słów, uścisnąć dłoń i zapozować do wspólnego zdjęcia, wykonanego przez zawodowego fotografa. Obecnie wiadomo, że taka opcja na pewno będzie dostępna dla fanów Justyny Steczkowskiej, która w sobotę na opolskiej scenie zagra specjalny jubileuszowy koncert. O pozostałych gwiazdach w ramach spotkań MEET&GREET organizator będzie informować na bieżąco.

  Zasady obowiązujące uczestników festiwalu oraz ważne informacje o biletach dostępne są na stronie www.bilety.tvp.pl.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".