• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 14742
  • Dodano: 2022-05-18 / 08:08
  • Komentarzy: 0

  Po długiej przerwie - muzycznie rozpoczęto Piastonalia 2022

  Na taką formę imprezy studenci czekali bardzo długo. W końcu na parkiecie pod sceną bawiły się tłumy, a studencki klimat można było wyczuć w powietrzu. Piastonalia 2022 oficjalnie rozpoczęto!  W poniedziałek 16 maja wieczorem studenci Uniwersytetu Opolskiego mogli poczuć przedsmak wyczekiwanych Piastonaliów. Na kampusie w klubowej atmosferze, publiczność rozgrzali DJ Tricks,DJ Mattdriver DJ Dap oraz DJ Dee Push. Dziś wieczorem z kolei rozpoczął się "huczny powrót" Piastonaliów. Imprezę rozkręcił Jarecki.

  Po koncercie Jareckiego na scenę wszedł BARANOVSKI, a koncerty w pierwszy dzień studenckiego święta zamknie Vito Bambino.

  Już jutro (środa 17 maja) rozpocznie się pełen barw i niezapomnianych wspomnień obchód studentów opolskich, czyli coroczna Piastonaliowa Żakinada!

  Szczegółowy plan na środę 18 maja:


  Godz. 10.00 - Wielkie studenckie śniadanie (kampus Uniwersytetu Opolskiego)

  Godz. 11.30 - Start Żakinady z kampusu Politechniki Opolskiej; trasa przez kampus Uniwersytetu Opolskiego.

  Godz. 13.00 - Oficjalne przekazanie kluczy do miasta Opola - jaz przy ul. Kochanowskiego

  Godz. 13.30 - Wyścig smoczych łodzi (ul. Struga 16, przystań kajakowa)

  Godz. 20.00 - 00.00 - KONCERTY (STUDENCKA FALA):

  20.00 - SUPPORT

  21.00 - ZBUKU

  21.45 - DON GURALESKO

  23.00 - GUZIOR

  Od 19 maja święto studentów przejmuje Politechnika Opolska. Głównym punktem piastonaliowego programu są oczywiście koncerty. W pierwszy dzień, tj. czwartek 19 maja na błoniach Politechniki Opolskiej wystąpią wyczekiwani przez naszych studentów Tede, Paluch i Smolasty. Co warto podkreślić, to niezwykły support: przed raperami wystąpi nasz student ukrywający się pod pseudonimem Zaczarowany Dorożkarz. W drugi dzień, 20 maja, na scenie wystąpią popularne zespoły: Big Cyc, Happysad oraz Nocny Kochanek.

  Zdjęcie (1/47)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".