• Dodano: 2022-05-09 / 12:30

Potknięcie Ruchu Zdzieszowice!

(Fot. Ruch Zdzieszowice)

Wpadkę rywali wykorzystała Polonia Nysa, powiększając przewagę

Oddala się mistrzostwo dla Ruchu Zdzieszowice! Gracze tego klubu przegrali spotkanie wyjazdowe z Małapanew Ozimek 2:3 i stracili dystans do lidera. Spotkanie od początku było wyrównane i w 29 minucie na prowadzenie wyszli goście, ale już 120 sekund później było 1:1. W 41 minucie po bramce Kubiaka wyszli na prowadzenie goście, lecz tuż przed przerwą Ruch wyrównał na 2:2. W drugiej połowie Ruch przycisnął i starał się przechylić zwycięstwo na swoją korzyść, lecz to ostateczny cios należał do gospodarzy, w doliczonym czasie gry. Potknięcie wykorzystała Polonia Nysa, która bez problemów wygrała w Oleśnie 4:0. Wygrały także rezerwy Odry, które pokonały na własnym boisku 2:1, LZS Piotrówka i awansowali na czwartą lokatę w tabeli.