• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 5795
  • Dodano: 2022-05-07 / 22:25
  • Komentarzy: 0

  W trakcie pożaru budynek zawalił się. W środku strażacy znaleźli ciało

  Strażacy w trakcie działań gaśniczych znaleźli w budynku zwęglone ciało. Czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia prowadzi Policja Namysłów pod nadzorem prokuratura.


  W sobotę 7 maja o godzinie 10.27 do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Zieleniec. Do działań zadysponowano w sumie 5 zastępów straży, w tym 3 zastępy JRG PSP Namysłów, jeden zastęp OSP Pokój oraz jeden zastęp OSP Domaradz.

  - Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w wyniku oddziaływania pożaru drewniana konstrukcja budynku uległa przepaleniu i zawaliła się do środka. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru. W trakcie działań gaśniczych w budynku ujawniono zwęglone ciało. Na miejsce zdarzenia przybył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie - informuje Komenda Powiatowa PSP w Namysłowie.

  Na tę chwilę nie wiadomo jak doszło do pojawienia się ognia. Nie podano również tożsamości znalezionej na miejscu działań osoby. Czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia prowadzi Policja Namysłów pod nadzorem prokuratura.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. KP PSP Namysłów)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".