• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3026
  • Dodano: 2022-05-05 / 15:27
  • Komentarzy: 3

  Przypominamy o zamkniętym skrzyżowaniu przy centrum Opole Główne. Patrzmy na znaki!

  (Fot. Dżacheć)

  Zmiany według wstępnych założeń będą obowiązywać do połowy lipca, a już budzą wiele wątpliwości. Apelujemy do kierowców o uważne spoglądanie na znaki. Wpadki nadal się zdarzają!


  Spore utrudnienia w ruchu pojazdów sprawiło zamknięcie skrzyżowania 1 Maja z Reymonta.

  Drogowcy zajmujący się pracami przy centrum przesiadkowym Opole-Główne jeszcze przed majówką poinformowali o zmianach, które wiążą się z dużym utrudnieniem dla zmotoryzowanych. Od soboty 1 maja zamknięto skrzyżowanie ulic Reymonta z 1 Maja. Utrudnienia mają potrwać około 2,5 miesiąca, a są związane z przebudową dróg wokół centrum przesiadkowego Opole Główne.

  - Udostępniony został łącznik, z ulicy 1 Maja do Armii Krajowej. Jednocześnie obowiązuje objazd przez Kołłątaja, Damrota do ulicy Reymonta - czytamy w informacji prasowej.

  Kierowcy jadący ulicą 1 Maja od strony Piastowskiej muszą omijać zamknięty fragment wyremontowaną ulicą Armii Krajowej, a dalej ulicą Katowicką do 1 Maja. Natomiast dojazd do Reymonta jest możliwy jak dotychczas przez Kołłątaja i Damrota.

  Samochody jadące ulicą 1 Maja od strony Plebiscytowej w kierunku Piastowskiej dojeżdżają do ulicy Armii Krajowej ulicami Katowicką lub Dubois i dalej Kołłątaja, następnie w lewo w Damrota, przez Krakowską w stronę Piastowskiej. Natomiast dojazd do Reymonta odbywa się odcinkiem ulicy Damrota przy Placu Daszyńskiego.

  Kierowcy jadący od ulicy Ozimskiej w kierunku Piastowskiej poruszają się jak dotychczas przez Damrota, Krakowską i Korfantego.

  Samochody jadące od strony Groszowic w kierunku Piastowskiej muszą zjechać z wiaduktu im. Żołnierzy Wyklętych w lewo i dalej Armii Krajowej, łącznikiem do Kołłątaja, z Kołłątaja w lewo w Damrota i dalej Krakowską do Piastowskiej. W kierunku Reymonta ruch odbywa się tak samo, tylko z tą różnicą, że z Kołłątaja trzeba będzie skręcić w prawo w Damrota.

  Tak jak dotychczas ruch na 1 Maja (między Krakowską a Kołłątaja), Kołłątaja i Damrota odbywa się jednokierunkowo z wyjątkiem autobusów i służb.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-05-06 14:58:50 [89.67.3.*] id:1638445  
  DonPedro69: Napisał postów [9075], status [VIP] Reputacja
  Z ciekawści wlazłem do wujka G i poraziło mnie. Ten kto to wymyslił, powinien stracić posadę.

  Nick:
  Treść:
  2022-05-06 09:43:31 [31.0.33.*] id:1638398  
  wojtasoks: Napisał postów [9880], status [VIP] Reputacja
  Jadąc Armii Krajowej od strony Katowickiej mogę na wysokości budowanego centrum przesiadkowego zawinąć w lewo żeby wjechać na wiadukt i pojechać w stronę Struga?

  Nick:
  Treść:
  2022-05-05 19:10:01 [83.30.13.*] id:1638370  
  dzony: Napisał postów [5815], status [VIP] Reputacja
  Ku...a konczcie w koncu te centrum!!!

  Nick:
  Treść: