• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3842
  • Dodano: 2022-05-04 / 09:35
  • Komentarzy: 0

  Groźny wypadek na DK11 w powiecie kluczborskim. Lądował śmigłowiec LPR

  Ranna kobieta została zabrana przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala po wypadku, do jakiego doszło wczoraj na Drodze Krajowej nr 11 w powiecie kluczborskim.


  We wtorek 3 maja o godzinie 17.47 w miejscowości Krzywizna w powiecie kluczborskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego.

  Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. - Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że samochód znajduje się w rowie po dachowaniu. Pojazdem podróżowała jedna osoba. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratowniczego. Działania polegały na wykonaniu dostępu przy użyciu narzędzi hydraulicznych do osoby pozostającej w pojeździe, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikowi zdarzenia oraz pomocy w transporcie osoby poszkodowanej do śmigłowca LPR - informuje asp. sztab. Dariusz Grudzień, ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

  Jedna osoba została zabrana przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. PSP Kluczbork)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".