• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2632
  • Dodano: 2022-04-26 / 10:29
  • Komentarzy: 1

  Pijany kierowca ściął latarnię i trafił wprost do więzienia

  Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący renault 27-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Mężczyzna na łuku drogi pojechał na wprost i ściął słup oświetleniowy. Kierujący dodatkowo nie miał prawa jazdy, posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz ukrywał się przed karą więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa.

  W niedzielę przed północą, w Borkach Wielkich, doszło do wypadku drogowego. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, zobaczyli złamaną latarnię i rozbity o nią samochód. Okazało się, że kierujący osobowym renault 28-latek, na łuku drogi pojechał prosto i ściął słup oświetleniowy. W tym zdarzeniu poszkodowany został 50-letni pasażer, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

  Kierującemu pojazdem nic się nie stało. Natomiast po zbadaniu alkosensorem okazało się, że ma niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty: kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, kierowania pojazdem mechanicznym bez wymaganych uprawnień oraz spowodowania wypadku drogowego, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna jednak już trafił do więzienia. Wcześniej został skazany za przestępstwa związane z rozbojem.

  Zdjęcie (1/5)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-04-26 12:38:45 [89.67.3.*] id:1637821  
  DonPedro69: Napisał postów [10299], status [VIP] Reputacja
  No to trzymajcie go tam i nie wypuszczajcie!

  Nick:
  Treść: