• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2715
  • Dodano: 2022-04-26 / 10:08
  • Komentarzy: 0

  Znów mamy utrudnienia na Opolu-Wschodnim

  (Fot. Dżacheć)

  Drogowcy rozpoczęli kolejny etap prac poprawkowych w rejonie nowego centrum przesiadkowego Opole-Wschodnie.


  Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ po raz kolejny drogowcy prowadzą prace poprawkowe na terenie centrum przesiadkowego Opole Wschodnie. Utrudnienia zaplanowano na wtorek 26 kwietnia i środę 27 kwietnia.

  - We wtorek i środę będą wykonywane dwa ostatnie etapy napraw w rejonie centrum przesiadkowego Opole-Wschodnie. Prace będą prowadzone na pasie skrętu w prawo od strony ul. Plebiscytowej w kierunku osiedla Armii Krajowej oraz na pasie do jazdy prosto w kierunku Zaodrza. Będą one jednak prowadzone w taki sposób aby cały czas zapewniony był przejazd na poziomie 0 - informuje Miejski Zarząd Dróg w Opolu.

  - Zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie - słyszymy.

  Przypomnijmy, iż wszystko to są prace poprawkowe, które zostały wskazane jako usterki stwierdzone w trakcie odbiorów pod koniec 2021 roku. Podczas odbiorów robót pod koniec ubiegłego roku zgłoszono usterki. Prace będą prowadzone w czterech etapach (pierwszy etap już został wykonany przed świętami).
  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".