• Wyświetleń: 999
    • Dodano: 2022-04-25 / 08:10

Ruch Zdzieszowice gubi punkty!

Wykorzystała to Polonia Nysa, która odskoczyła na 11 punktów.

Niespodzianka w Zdzieszowicach! Miejscowy Ruch, przegrał z Unią Krapkowice 1:2 i znacznie oddalił się od Polonii Nysa, która pokonała 5:0 TOR Dobrzeń Wielki. Spotkanie nie szło po myśli już od początku, gdyż przyjezdni zaskoczyli Ruch już w szóstej minucie, gdy ich bramkarza przelobował Niespodziński. Mimo kilku szans (m.in. poprzeczka), do przerwy było już 2:0 dla Unii, gdyż na raty z rzutu karnego trafił Jakwert. Miejscowych było stać jedynie na trafienie kontaktowe, zdobyte przez defensora przyjezdnych. Negatywną niespodziankę na pewno sprawiły rezerwy Odry, które tylko zremisowały z ostatnią drużyną ligi - Chemikiem Kędzierzyn-Koźle 1:1. Na pewno nie mniejszą niespodzianką była porażka Fortuny Głogówek, która uległa 2:3 z LZS-em Skorogoszcz.