• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1880
  • Dodano: 2022-04-22 / 14:18
  • Komentarzy: 0

  Najtwardsi strażacy będą rywalizować w Opolu

  (Fot. Archiwum)

  Już w weekend 21-22 maja, podczas Dni Opola, opolski rynek opanuje czołówka strażaków podczas zawodów Firefighter Combat Challenge.


  Najtwardsi z najtwardszych strażaków po krótkiej nieobecności powracają do Opola. "OTF 2022 - Opole Toughest Firefighter" zapowiadamy rywalizację jak w ubiegłych latach. Rozegrane zostaną konkurencje indywidualne, tandemy i sztafety.

  W maju na opolskim rynku odbędą się ogólnopolskie zawody strażackie. Impreza będzie połączona z Dniami Opola i odbędzie się w dniach 21-22 maja. Podczas zmagań, strażacy realizują swoje zadania w pełnym oprzyrządowaniu, mając na sobie aparat powietrzny. Wszystko po to, by możliwie najwierniej oddać warunki akcji, w jakich uczestniczymy na co dzień.

  Zobacz zmagania opolskich strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Firefighter Combat Challenge & Toughest Firefighter Alive Poland Toruń 2016:

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".