• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1967
  • Dodano: 2022-04-21 / 14:55
  • Komentarzy: 1

  Gala Opolscy Wojownicy odwołana!

  O rezygnacji i niedyspozycji kilku zawodników z karty głównej organizatorzy dowiedzieli się na dzień przed rozpoczęciem gali, na chwilę przed oficjalnym ważeniem. Niestety gala w piątek 22 kwietnia nie ma szans się odbyć.


  Wszystko było już dopięte na ostatni guzik, pozostało tradycyjne, oficjalne ważenie zawodników, które na godzinę przed rozpoczęciem...odwołano. Odwołano też wielką galę Opolscy Wojownicy, która miała się odbyć w piątek 22 kwietnia wieczorem.

  Organizatorzy wydarzenia napisali w czwartek 21 kwietnia oświadczenie:

  "W związku z wydarzeniami na ostatniej prostej przed Galą, kontuzji doznali Milan Kratochvilla, Mateusz Olech, a z karty wypadł Tobiasz Golis, tj. trzech zawodników z karty głównej, a kolejnych dwóch zgłosiło niedyspozycję ze względów osobistych. Mając na uwadze sportowy charakter imprezy i święto sportów walki dla kibiców, zmieniamy datę wydarzenia, aby wzbogacić widowisko, i zestawienia zawodników. O terminie poinformujemy w najbliższym czasie, po wcześniejszych rozmowach z Zarządcą Hali Sportowej. Wszystkim naszym zawodnikom gwarantujemy pierwszeństwo w starcie na imprezie, a kontuzjowanym, życzymy dużo zdrowia!"
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-04-21 16:51:42 [46.134.178.*] id:1637489  
  Polpha: Napisał postów [8942], status [VIP] Reputacja
  jak to mówią: obsrali zbroję

  Nick:
  Treść: