• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3408
  • Dodano: 2022-04-05 / 14:45
  • Komentarzy: 1

  Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych w powiecie krapkowickim

  Dużo szczęście mieli kierowcy samochodów ciężarowych, które zderzyły się dziś na Drodze Krajowej nr 45 na wysokości miejscowości Gwoździce. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego pod Krapkowicami doszło we wtorek 5 kwietnia około godziny 10.00. Wszystko wskazuje na to, że do kolizji przyczyniły się złe warunki pogodowe i niedostosowanie prędkości przez kierowców samochodów ciężarowych. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG Krapkowice i OSP Rogów Opolski oraz policję.

  - Z ustaleń policjantów wynika, iż kierujący ciężarowym volvo 62-latek, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, uderzył w poprzedzającą go naczepę. Obaj kierowcy byli trzeźwi, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową - mówi st. sierż. Dominik Wilczek z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach.

  W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, natomiast sprawca tego zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

  Ruch na Drodze Krajowej nr 45 przez blisko 2 godziny po zdarzeniu odbywał się wahadłowo. Obecnie nie ma utrudnień na tym odcinku drogi.

  Zdjęcie (1/3)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-04-05 15:02:23 [165.225.72.*] id:1636228  
  dontomasso: Napisał postów [4019], status [VIP] Reputacja
  tak to jest jak sie zapindala jak po autostradzie. az strach myslec co by bylo gdyby na koncu tego korka stalo auto osobowe

  Nick:
  Treść: