• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2926
  • Dodano: 2022-03-28 / 12:54
  • Komentarzy: 0

  Talentownia: Trwa akcja Zajączek Marzeń - spełniamy niematerialne życzenia dzieci

  W nowej siedzibie Talentowni przy ulicy Spychalskiego 1a można już spełniać wielkanocne życzenia najmłodszych dzieci z domów dziecka oraz małych uchodźców. Trwa akcja Zajączek Marzeń.


  Zajączek Marzeń, który w ubiegłym roku spełnił 23 życzenia najmłodszych, po raz kolejny będzie spełniał życzenia potrzebujących dzieci. Aktualnie zając zbiera karteczki na których zapisane są życzenia wielkanocne.

  Życzenia można już dziś spełnić. - Dotarło do nas już kilkanaście życzeń od potrzebujących dzieci z Domu Dziecka w Turawie oraz dzieci, które przybyły do nas w ostatnim czasie z ogarniętej wojną Ukrainy. Chcemy dotrzeć do kolejnych potrzebujących osób oraz do ludzi dobrej woli chcących się dzielić w tym szczególnym czasie. T osą głównie życzenia niematerialne - wśród nich jest na przykład jazda konna, trening biegowy czy nauka robienia zdjęć - wymienia Piotr Koziol, prezes Fundacji Kwitnące Talenty.

  - Dzieci są bardzo mocno przygnębione aktualną sytuacją, dlatego pragniemy tchnąć trochę radości w tych trudnych czasach. W grudniu bezdomni, dzieci z Domów Dziecka otrzymały prezenty rzeczowe w ramach akcji Choinka Życzeń. Teraz życzenia są inne. Zajączek Marzeń pomaga poznać siebie, rozwinąć kompetencje i odkryć talenty dzieci - dodaje.

  Akcja z nietypowymi listami to pomysł osób działających w Talentowni prowadzonej przez Fundację Kwitnące Talenty. Organizacja pomaga odkrywać i rozwijać talenty od dziesięciu lat, dzielić się potencjałem z innymi osobami. Tym razem tuż przed świętami wielkanocnymi rozpoczynamy akcję Zajączek Marzeń. Dzielimy się z potrzebującymi i poszukującymi dziećmi swoją pasją, zdolnościami i kompetencjami.

  Listę życzeń można zobaczyć w nowej siedzibie Talentowni przy ulicy Spychalskiego 1a. Tam też można zgłosić się i wpisać swoje życzenie.

  Zdjęcie (1/14)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".