• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1805
  • Dodano: 2022-03-15 / 14:03
  • Komentarzy: 0

  Policjanci szukają właścicieli skradzionego mienia

  (Fot. KPP Strzelce Opolskie)

  Strzeleccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych między innymi o kradzież przewodów elektrycznych z posesji w Strzelcach Opolskich. Straty oszacowano na kwotę blisko 16 000 zł. 20 i 21-latek usłyszeli już zarzuty, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Kryminalni w trakcie czynności procesowych zatrzymali sporo przedmiotów, mogących pochodzić z innych przestępstw. Funkcjonariusze szukają właścicieli skradzionego mienia.

  Policjanci ze strzeleckiej komendy zatrzymali 2 mężczyzn, którzy mieli m.in. dokonać kradzieży przewodów elektrycznych z terenu jednej ze strzeleckich posesji. Straty oszacowano na kwotę blisko 16 000 zł. Śledczy przedstawili im zarzuty, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze zabezpieczyli wiele przedmiotów, mogących pochodzić z czynu przestępczego. Z policyjnych ustaleń wynika, że do popełnienia przestępstw mogło dojść w miesiącach lipiec-wrzesień 2021r. W chwili obecnej policjanci szukają właścicieli skradzionego mienia.

  Prosimy o kontakt osoby, które rozpoznają przedmioty widoczne na zdjęciach. Posiadanie dowodu zakupu lub innego potwierdzenia własności ułatwi zwrot jego właścicielowi. W sprawie zabezpieczonych przedmiotów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 77 8632203 lub 77 8632 212.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".