• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6614
  • Dodano: 2022-03-14 / 11:28
  • Komentarzy: 0

  Są maratończykami. Zakończyły się zmagania na trasie Naratonu

  W niedzielę w Suchym Borze odbył się ostatni etap maratonu na raty. Biegacze, którzy sumiennie uczestniczyli w kolejnych etapach wydarzenia odebrali medale, a najlepsi nagrody.


  Ponad setka uczestników ma w nogach królewski dystans. Biegacze zaliczyli ostatnie kilometry maratonu na raty w lasach Suchego Boru. Uczestnicy, którzy zdecydowali się sumienne co niedzielę pokonywać trasę maratonu na raty odebrali w niedzielę swoje zasłużone medale. W nogach mają ponad 42 kilometry, co składa się na królewski dystans maratonu.

  W niedzielę 13 marca biegacze kolejny raz przebiegli polnymi i leśnymi ścieżkami prowadzącymi przez las w Suchym Borze. Podczas 5 wcześniejszych etapów mogliśmy obserwować aktywne osoby zarówno w zimowej jak i wiosennej scenerii. Nie zabrakło też błota czy wielkiego wiatru. Mimo przeciwności atmosferycznych, na trasie Naratonu spotkamy najwytrwalszych, ponieważ medal za ukończenie królewskiego dystansu dostali ci, którzy zaliczyli dystans maratonu, czyli 6 etapów, a każdy z nich o długości ponad 7km.

  To druga już edycja tej imprezy, a biegacze już zapowiadają, że wezmą udział w kolejnej. W tej imprezie biegowej liczy się systematyczność. - Trzeba sumiennie co tydzień przebiegać kolejne etapy, które na koniec zostają uhonorowane medalem. W roku ubiegłym nie udało mi się wziąć udziału w imprezie. W tym roku zmobilizowałem siebie i żonę. Zrobiliśmy to wspólnie i możemy teraz nazywać się maratończykami, ale na raty - śmieją się uczestnicy.

  Rozdanie medali i nagród odbyło się na boisku w Suchym Borze.

  Zdjęcie (1/68)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".