• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2524
  • Dodano: 2022-02-17 / 12:17
  • Komentarzy: 1

  Krasków: Samochód wypadł z drogi i wjechał w ogrodzenie posesji

  (Fot. KP PSP Kluczbork)

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w powiecie kluczborskim w Kraskowie. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i rozbił samochód o ogrodzenie posesji. To duże szczęście, że nikogo nie było na podwórku!


  W czwartek 17 lutego o godzinie 10.34 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem jednego samochodu osobowego na drodze w miejscowości Krasków. Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży, w tym zastępy z JRG w Kluczborku oraz OSP Bogacica, ponadto Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol policji.

  - Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów jednostek ochrony pożarowej ustalono, że samochód osobowy marki BMW wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Samochodem podróżował tylko kierowca, który po zdarzeniu samodzielnie opuścił pojazd. Strażacy udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazali przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego - relacjonuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku.

  Kierowca bmw nie odniósł poważnych obrażeń, nie było konieczności hospitalizacji. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
  Szymon Godyla Szymon Godyla Szymon Godyla
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-02-17 13:52:39 [89.67.3.*] id:1633127  
  DonPedro69: Napisał postów [10766], status [VIP] Reputacja
  Kolejny głupek w BMW.

  Nick:
  Treść: