• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1059
  • Dodano: 2022-02-14 / 07:50
  • Komentarzy: 0

  Dreman zwycięsko zaczyna ligowe rozgrywki w 2022 roku

  (Fot. Dżacheć)

  Bohaterem Opolan został Vini

  Udany powrót do gry futsalistów! Dreman Opole dwa miesiące czekał na kolejne ligowe spotkanie w ramach Statscore Ekstraklasa. Powrót, jak się okazało, był zwycięski.

  Na pierwszą bramkę jednak musieliśmy poczekać aż kwadrans tego wyrównanego spotkania, a zrobił to Vini. Niestety, nie minęło nawet 60 sekund, a już na tablicy było 1:1. Lecz jeszcze przed przerwą, po raz drugi trafił Vini i po pierwszych 20 minutach to Opolanie schodzili do szatni z przewagą.

  Niestety, w 22 minucie Team Lębork wyrównał po raz drugi, lecz wystarczyło trzysta sekund, by Dreman ponownie wyszedł na prowadzenie, a hat-tricka skompletował niezawodny tego dnia Vini. W dalszym ciągu, walka trwała w najlepsze i obie ekipy miały swoje szanse, lecz obaj golkiperzy spisywali się bardzo dobrze. Ostatecznie wynik się utrzymał do końca i Opolanie nadal mają bardzo realne szanse na zakończenie sezonu na podium, choć do tego jeszcze daleko.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".